Gratulacje! Największą ilość skutecznych poleceń w okresie trwania konkursu, miał nasz klient posługujący się linkiem:
https://mubi.pl/id-CW74ME! Gratulujemy wygranej! Voucher na najem sportowego auta zostanie wysłany na adres e-mail podany przy zakupie pierwszej polisy na Mubi. Nowy konkurs już niebawem!

Twój bonus za polecanie został wypłacony!

Pieniądze powinny znaleźć się na Twoim rachunku w ciągu jednego dnia roboczego!

Jeśli chcesz wiedzieć jak zarobić jeszcze więcej i zgarnąć sportowe auto na tydzień, zapoznaj się z poniższymi informacjami. Wskaż które auto chcesz wygrać i przeczytaj 4 wskazówki które pomogą Ci w wygranej.

Teraz możesz odebrać do 2000 zł!
Zwiększyliśmy maksymalną kwotę jaką możesz zarobić polecając Mubi, aż do 2000 zł! Teraz z Twojego linku polecającego może skorzystać do 40 osób, a Ty za każdą kupioną przez nich polisę otrzymasz 50 zł!

7 dni w sportowym aucie dla aktywnych!

Nagradzamy za aktywne polecanie! Co powiesz na to, żeby osoba, która w danym miesiącu uzyska największą liczbę skutecznych poleceń, poza pieniędzmi, zgarnęła sportowe auto na 7 dni?

Wybierz, o które auto chcesz walczyć i do dzieła:

Ford Mustang 5.0

Moc: 450 KM

Wybierz

Chevrolet Camaro

Moc: 500 KM

Wybierz

Dodge Challenger SRT

Moc: 600 KM

Wybierz

Mercedes AMG A35 Sedan

Moc: 350 KM

Wybierz

Mercedes AMG CLA Shooting Brake

Moc: 310 KM

Wybierz

Renault Megane RS Trophy

Moc: 300 KM

Wybierz

Jak polecać żeby zarobić 2000 zł i zgarnąć nagrodę?

Jeśli zaznaczyłeś które auto chcesz wygrać, chcemy zwiększyć Twoją szansę wygranej!
Poniżej 4 proste porady które pomogą Ci uzyskać większą ilość skutecznych poleceń!

Najbliższa rodzina i znajomi ?

Pomóż swoim najbliszym oszczędzić, aby mogli skorzystać ze zwrotu 150 zł i wyboru najtańszej polisy w Mubi.

Polecaj przez SMS

Wyślij życzliwego SMSa do znajomych lub rodziny z informacją o tym, że korzystając z linka polecającego znajdą najtańszą polisę i odbiorą 150 zł.

Polecaj przez komunikatory
(Messenger, WhatsApp itp.)
Podobnie jak w przypadku SMS możesz zapytać bliskich kiedy kończy im się polisa na auto i opowiedzieć o tym, jak można znaleźć najtańszą polisę z gwarantowanym zwrotem 150 zł na konto.

Udostępnij na Facebooku ?‍?

Tablica na Facebooku
Wielu z nas na Facebooku ma również dalszych znajomych, z którymi nie utrzymuje kontaktu. Możesz dodać wpis na swojej tablicy opisując jak udało Ci się znaleźć tanią polisę w Mubi
i odebrać Bonus 150 zł.

Grupy na Facebooku
Na Facebooku jest wiele grup tematycznych związanych z okazjami, promocyjnymi ofetami, czy ogólnie z motoryzacją. Możesz dołączyć do tych grup i pomagać ich członkom znaleźć najtańszą polisę oraz odebrać Bonus 150 zł.

Warunki wzięcia udziału w konkursie

Pobierz regulamin

Zapoznaj się ze szczegółowymi warunkami tego konkursu aby wziąć udział w walce o bezpłatny najem jednego ze sportowych samochodów. Wystarczy że w okresie od 11 czerwca 2021 do 11 lipca 2021 będziesz aktywnie polecać Mubi korzystając ze swojego dedykowanego linku. Osoba której polecenia wygenerują w tym okresie najwięcej nowych polis, wygra 7 dniowy najem jednego ze sportowych aut. Jeśli dwie lub więcej osób uzyskają taki sam wynik, o zwycięstwie będzie decydowała liczba unikatowych kalkulacji które zostaną wykonane z linku polecającego.