pochylnia

Największa motoryzacyjna impreza tego roku, zorganizowana specjalnie dla Klientów Mubi!

Pasjonaci klasyków, samochodów modyfikowanych i driftu – nie może Was zabraknąć! Gwarantujemy niezapomniane przeżycia i ogromne emocje

Możliwość odbioru biletu na imprezę minęła.
Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach motoryzacyjnych!

Te i inne atracje znajdziesz na Mubi Dub it Festival:

Strefa autodetailingu i super car

Uwielbiasz szybkie i sportowe auta? Koniecznie odwiedź strefę „Super Car” i nasze stoisko! Znajdziesz tam sportowe bryki aktorów, piłkarzy i celebrytów, którzy specjalnie w czerwcowy weekend przyjadą je zaprezentować. Dodatkowo, weź udział w warsztatach i szkoleniach z autodetailingu, gdzie zapoznasz się m. in. z gamą produktów do swojego auta!

Gwiazdy motoryzacji

To niepowtarzalna okazja, żeby poznać największe gwiazdy branży automotive! Na imprezie spotkasz m.in. Patryka Mikiciuka, który podzieli się swoją motoryzacyjną wiedzą z uczestnikami oraz znanych kierowców rajdowych. Koniecznie bądź z nami!

Drift TAXI

Poczuj się jak kierowca rajdowy! Klienci Mubi będą mogli wziąć udział w konkursie, gdzie do wygrania będzie jazda samochodem o mocy ponad 300 KM z kierowcą rajdowym! Szczegóły na naszym stoisku!

Classicauto Market

Fani klasyków, to coś specjalnie dla Was! Znajdziecie tu wszystko: od drobnych gadżetów reklamowych z czasów słusznie minionej epoki, przez rowery Jubilat wyciągnięte z szopy stryjka, aż po wysokiej klasy zabytkowe auta z naklejką „sprzedam”. Swoje stoisko będzie miał również magazyn „Classicauto”, w którym znajdziecie archiwalne wydania oraz wiele gadżetów.

Przyjdź z całą rodziną

Na Mubi Dub it Festival każdy znajdzie coś dla siebie! Zadbaliśmy również o komfort i atrakcje dla najmłodszych i młodzieży! Na terenie Targów będzie czekać specjalna strefa z placem zabaw, animacjami i gokartami! Cały motoryzacyjny piknik uzupełni strefa gastro z Food Truckami.

Akcja promocyjna została zakończona.